5 בפבר׳ 2022

חביבה ריבקין -NBC- "קוסמטיקה טבעית ביולוגית והיפו אלרגית " Natural Biological Cosmetics

 

שלום לכולם!

אין ספק שבשנים האחרונות אנו מקפידים שמוצרי הטיפוח שאנו משתמשים יורכבו מחומרים טבעיים בעלי איכות בלתי מתפשרת.
כבר ידוע לכל שעל מנת לשמור ולשמר את עור הפנים יש להתחיל להשתמש במוצרי אנטי אייג'ינג כבר מגיל צעיר על מנת לעקב את תופעות הלוואי של ההזדקנות.
המוצרים שפיתחה חביבה ריבקין , ביולוגית -חוקרת -קוסמטולגית ,הם מוצרים שעונים בצורה מוחלטת על שני הנושאים שהעליתי.

חביבה ריבקין מזה שנים מפתחת תכשירים ושיטות בלעדיות לפתרון בעיות עור כמו אנטי אייג'ינג והשבת הזוהר לעור, בעיות אקנה קשות, סבוראה כולל קשקשים ובעיות של נשירת שיער, הבהרת כתמי פיגמנטציה וצלקות, ועוד.
כל המוצרים שהיא פיתחה הינם טבעיים וביולוגים שעושים קסמים בעור ומוכיחים כי ניתן לתקן את
העור ולהשיב לו את הברק.
שמחה שנחשפתי לחברת הקוסמטיקה NBC – "קוסמטיקה טבעי ביולוגית והיפו-אלרגית",
Natural Biological Cosmetics.

תכשירים בעלי פורמולות בלעדיות ואיכות בלתי מתפשרת המאיטים את תהליכי הטבע ומשיבים את האור לעור. חביבה היא שהוגה, חוקרת, מפתחת, ומייצרת את התכשירים האיכותיים בהתאמה אישית בעזרתם פותרת בעיות קשות בעור.

חברת NBC פיתחה מוצרים העל בסיס שמנים טבעיים, וויטמינים, תמציות צמחים, דבש, ורכיבים מיוחדים ננו טכנולוגיים הגורמים לשינויים משמעותיים ומפתיעים במרקם העור כבר מהשימוש הראשון. התכשירים נבדקו קלינית ומדעית בבתי החולים אוניברסיטאיים מובילים בישראל, ובמכון ויצמן למדע. מרכיבי התכשירים הינם טבעיים, ביולוגיים, היפו-אלרגנים, נקיים מבחינה אקולוגית, ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

חביבה מסבירה במה שונים המוצרים שלה מהיצע השוק כיום:

"פתאום העולם התעורר וכולם נוהרים אחרי מוצרים טבעיים ובריאים". אומרת חביבה ריבקין, "זה הטרנד החדש. עוד בראשית דרכי, עוד לפני שהקמתי את המותג היה לי ברור שהאג'נדה שלי תהיה מבוססת על קו מוצרים עם רכיבים מן הטבע, פעילים מבחינה ביולוגית, והיפו-אלרגניים. לימודי הביולוגיה שסיימתי באוניברסיטה העברית בירושלים, הידע והניסיון שרכשתי בעבודתי במעבדות רפואיות, אפשרו לי לייצר מוצרים מדויקים וטבעיים, שיפתרו בעיות עור על הצד האפקטיבי ביותר.

אחד המוצרים המובילים והידועים ביותר בחברת NBC, תכשיר שזכה להצלחה גם בחו"ל הוא "קוקטייל מולטי ויטמין קרם" והוא שילוב של 3 מוצרים: קרם גזר שהינו קרם לחות מרוכז מספר
1, קרם אנטי אייגינג בשילוב קרם הזנה מספר 3, וטיפות מועשרות בוויטמינים מספר 2. קוקטייל זה מספק לחות והזנה מרבית לשכבות העור וגורם להצערת העור בתוך זמן קצר, ממצק אותו, ומגביר את יכולת העור להתנגד להשפעות הגיל והסביבה. קרם הגזר מבוסס על שמן ויטמין A ושמן גזר הידועים כמזינים את העור ומונעים התייבשות, מיד עם השימוש במוצר מרגישים את אפקט המתיחה, הקרם מרווה את העור, מגמיש אותו ומעניק לו חיים. לשימוש בפנים, בצוואר ובדקולטה.

הקרם עבר 2 ניסויים מדעיים, הראשון במכון וויצמן למדע, והשני בבי"ח האוניברסיטאי "הדסה עין כרם" בירושלים. בניסוי הראשון של מכון וויצמן למדע נקבע שהקוקטייל מונע היווצרות כתמים וקמטים, ומתקן אותם, והוא זהה בתוצאותיו לתרופה האמריקאית רטין A אולם ללא תופעות הלוואי של אדמומיות ועור רגיש. במחקר השני - של בית החולים האוניברסיטאי "הדסה עין כרם" הוכח שהקוקטייל מעניק לחות לעור הגבוהה פי 4 מתכשירים ידועים ומוכרים בעולם. הקוקטייל מסייע לריפוי עור יבש.אני התנסיתי בשבוע האחרון בקרם ומרגישה עור רענן ומלא חיות קורן וזוהר.
יש עוד מגוון רחב של מוצרים, כמו קרם לחות מועשר בוויטמינים ודבש לעור רגיל ויבש, טיפות מעושרות בוויטמינים המאיטות את תהליך ההזדקנות, קרם לחות לעיניים מועשר בוויטמינים ודבש המרגיע את העור, בולם היווצרות קמטים ומשפר מראה קמטים וקמטוטים קיימים, קרם מזין לעיניים המרווה את האזור באופן אופטימלי. ועוד.

בעזרת התכשירים האיכותיים של חביבה ריבקין, ניתן להאט את הזדקנות העור הטבעית, לשפר את מרקם העור, להעלים קמטוטים ולעדן קמטים קיימים.


NBC – Natural Biological Cosmetics
טלפון 08-9362070/71


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה