20 בדצמ׳ 2021

שר פיטנס פותחת סניף חדש ברוממה בחיפה וחוזרת לעיר הולדתה!!

שלום לכולם!

באירוע מושקע ,צבעוני ומרשים  פתחה שר פיטנס את הסניף ה-11 של הרשת שבבעלותה.
עבור שר זו נקודת ציון מרגשת מכיוון  שהיא חוזרת לעיר הולדתה ,בדיוק למתחם בו עבדה בתחילת דרכה כמאמנת כושר.שר פיטנס- רשת מתחמי הבריאות הידועה בקונספט חדשני ופורץ דרך בתחום הכושר בארץ ובעולם. בזכות הקמת הרשת זכתה המייסדת שר סנדה להיכנס לרשימת 30 האנשים המבטיחים בישראל לפי רשימת הדירוג של המגזין העולמי forbes.
מאחורי הרשת המצליחה עומדת שר החיפאית שהתחילה בקטן והיום היא אימפריה של 11 סניפים מצליחים, הסניף החדש נפתח בחיפה ברחוב אורן 25 , מתחם אימונים המשתרע על פני 1,300 מ"ר .
האירוע היה מושקע במיוחד הודות למשרד היח"צ המוביל של לימור כרסנטי.
הגיעו מכובדים רבים ,סלב'ס אנשי תקשורת, משפיענים וחבריה של שר ,צחי קומה, אירית רחמים ולאה שנירר שגם היא חיפאית במקור ועוסקת בתחום שהפליאה בריקודים עם שר ובנות הסטודיו.

מתחמי הכושר מורכבים משלושה אולמות, כאשר כל אולם מציע סוג אימון אחר: פונקציונלי, חדר כח, אירובי וכל השיעורים הייחודיים לרשת, המותאמים לנשים בלבד ומתבצעים תחת הדרכה וליווי מבוקר של מאמנת מוסמכת. סניפי הרשת ידועים בעיצוב מודרני מושקע ויוקרתי המעניק חווית אימון שונה ויוקרתית.


אדריכל הרשת רמי ימין מספר:"בסניף חיפה החדש משתקפת רשת שר פיטנס במיטבה, לאחר שנים של הקמות בכל הארץ הסניף הזה זוכה לעיצוב ותכנון ייחודי תוך שימוש בחומרים ייחודיים וחשיבה על הפרטים הכי קטנים. תושבות חיפה בהחלט יכולות להיות שמחות על הסניף הזה ובטח בהתחשב בעובדה שהוא הוקם בלב העיר ומתהדר בחניה בשפע"
מנכ"ל הרשת עידן מתי: חברת שר פיטנס היא למעשה סטרטאפ
בעולם הכושר, וכמו כל פריצת דרך בכל תחום הבשורה חייבת להיות מופצת.
שמנו לעצמנו מטרה להיות בכל עיר בישראל ולהנגיש את הסטנדרט הגבוה שלנו לכל אישה בארץ. עכשיו גם חיפה על המפה ופנינו ליעד הבא"

לימור כרסנטי, בעלת משרד יחצ האחראי על השקת הסניף החיפאי:
שמחנו לחבור אל שר פיטנס לאירוע השקת המגה סניף החדש והמרהיב ברוממה החדשה ולהביא את המותג לתודעה בקרב נשות הצפון.
אנו מאחלים לשר ועידן המשך הצלחה ואנרגיות טובות. ללא
ספק נשות חיפה ייהנו מחוויית כושר יוצאת מן הכלל וממיטב האימונים
בשיטת הכושר הייחודית של שר פיטנס".
צילום: משה מעוז 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה