19 ביוני 2021

מותג הדרמו –קוסמטיקה דוקטור עור ונעם חורב היוצר והפזמונאי בשיתוף פעולה מרגש !


שלום לכולם!

ספרו של נעם חורב "טיוטה של אושר" ספר מרגש ונוגע ללב.  
ציטוט מתוך שירו החדש "מסדירה נשימה" הציטוט מופיע על גבי המארזים ואומר כך:

" זה בסדר לפנק את עצמי כבר עכשיו
עם מסיכה מגויאבה או קרם מזהב
ולצאת עם חברה לדרינק והופעה
זה בסדר לחייך לעצמי מול המראה"הקמפיין- שיתוף פעולה מרגש ויחודי בין נעם חורב והמותג האיכותי ד"ר עור שיכלול מגוון פעילויות שיווקיות וכולן מסר אחיד :
עכשיו זה בדיוק הזמן לפנק את עצמכן במארזים מיוחדים עם הקדשה אישית .
בקמפיין יש חשיבות רבה לנושא קידום המסרים של העצמה נשית, וזאת בהמשך להשקת שירו החדש "מסדירה נשימה".
עד סוף החודש כל מי שתיכנס לאתר דוקטור עור ותזמין מוצרים, תקבל אותם במארז מיוחד ומסרים של העצמה נשית ובנוסף תהיה זכאית להשתתף במופע המבוקש של נעם חורב – "מתנות קטנות – הסיפורים מאחורי השירים" במתכונת וירטואלית. מפגש ייחודי ואינטימי עם הרצאתו של נעם חורב, על כל רכישה באתר דוקטור עור עד לתאריך 30.6.21.


לדברי אלית קלדרון, מנהלת שיווק, ניאופרם מוצרי צריכה: "כבר למעלה מ- 25 שנה, מותג דוקטור עור מחובר להוויה המקומית ודואג לחדש ולהתחדש בכל הקשור לתחומי הטיפול והטיפוח ולהציע לצרכניות מוצרים המותאמים להן ולצרכיהן. המותג מאמין בנשים ובעוצמתן ורואה בהעצמה נשית ערך חשוב ומרכזי בעשייה. לאור כך, אנו גאים לקחת חלק בכל עשייה המקדמת נשים ומעצימה אותן. החיבור לנעם חורב, יוצר מוכשר ביותר, היה מתבקש. נעם נותן ביטוי לקול הנשי ביצירותיו, משקף באופן אותנטי תחושות של נשים מחיי היום היום ועושה זאת באופן ייחודי שמצליח לרגש ולגעת בכולן. אני שמחה שזכינו בהזדמנות לחבור ליוצר מדהים שכזה ובמהלך משותף להעמיק את השיח על העצמה נשית בחברת הישראלית".

לדברי נעם חורב, כותב ופזמונא
י: "כל חיי הייתי מוקף בנשים חזקות, עצמאיות, לא מתנצלות.
הביטוי הישיר לנשים אלה משתקף ביצירותיי ללא הרף. מי אמר שרק אישה יכולה להעצים נשים?
כשקיבלתי את הפנייה מד"ר עור התברר לי שיש בינינו עולם ערכים חופף ומשותף, ולא יכולתי שלא להירתם לפעילות החשובה והמבורכת שלהם. אני גאה לשתף פעולה עם מותג שמאמין שנשים צריכות לקבל את עצמן, להרגיש טוב עם עצמן, וכמובן לא צריכות להתנצל שהן רוצות להיות "בשיא" שלהן בכל יום מחדש."

את מוצרי הטיפוח של ד"ר עור אני מכירה ותנסתי בהם בעבר, תמיד הייתי מאוד מרוצה מהאיכות שלהם ומהרגשת העור לאחר הטיפול ,עור יותר חיוני ,רענן ,גמיש ונעים.
בעבר המלצתי והפעם הרכישה משתלמת ביותר ,מגוון גדול של מארזים בהנחות טובות.

דוקטור עור, מותג מוצרי הטיפוח והטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור, מציע מגוון מוצרים רחב וייחודי. ייחודם של מוצרי דוקטור עור הוא בפיתוחם ע"י רופאי עור, מתוך מומחיות ומחויבות לבריאות העור. מגוון ממוצרי דוקטור עור נבדקו לעור רגיש ומתאימים למגוון סוגי וצרכי העור השונים. בכל מוצרי דוקטור עור רכיבים שיעילותם מוכחת.

תכירו את נעם חורב -

כותב, יוצר ופזמונאי בולט בנוף העכשווי של התרבות בישראל.
מחבר רב המכר "טיוטה של אושר", שהפך לתופעה ספרותית יוצאת דופן בכל קנה מידה ישראלי. אחראי על הלהיטים הגדולים למיטב אמני ישראל, כשהוא חוצה סגנונות וז'אנרים.
בשנתיים האחרונות ממלא אולמות והיכלי תרבות עם המופע המבוקש "מתנות קטנות – הסיפורים מאחורי השירים".
נעם כתב גם את רבי-המכר לילדים - "לציונה יש כנף אחת" ו-"טביעת האצבע של איל".

לאתר ד"ר עור -https://www.dr-or.co.il/

 

 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה