17 בדצמ׳ 2016

עיצוב ישראלי בנוף ישראלי!

שלום לכולם!

לפני מספר שבועות הייתי בחופשה קצרה באילת. אחרי הרבה שנים שלא הייתי שם לא שמתי לב לשינויים, חוץ מכמה קניונים והרבה שופינג.
אני חושבת שאתם כבר מכירים אותי ויודעים שאני מאוד אוהבת לטייל, ממש לא האדם של בטן גב במלון. לכן בחרתי את הפוסט הזה לצלם במקום מיוחד ויפה שאני ממליצה לכל מי שעדיין לא ביקר בו להגיע - פארק תימנע.
בנוסף, אני רוצה גם לספר לכם על שתי מעצבות ישראליות מוכשרות שאני מאוד שמחה שהכרתי ורוצה שגם אתם. פולה ויסברג בעלת מותג התיקים Pola vהיא אם לשניים והיטקיסטית מושבעת, תמיד אהבה ליצור לצד העבודה ועסקה ביצירה (ציור, תפירה) - אומנית מלידה. לאחרונה פתחה עסק בשם Pola v - בו היא מעצבת מודלים מיוחדים ושונים שלא תראו אצל אף אחת. את פולה פגשתי ביריד "שופוני" האחרון והתחדשתי בתיק ההורס הזה, בינינו זו הייתה אהבה ממבט ראשון, היא ג'ינג'ית מתולתלת, מגניבה מלאת אנרגיה, חייכנית ומקסימה (קודם  הכרנו רק דרך הפייסבוק, וכשאני אוהבת משהו תמיד חשוב לי גם להכיר אישית). ממש ממליצה לכן לעקוב אחרי הדף שלה - היא מגיעה להמון מכירות.
אני בחרתי בתיק צד בירוק פטרול מיוחד ויפה, ואי אפשר לפספס בתמונות את השרשרת המיוחדת שאני עונדת של שירה קופרשמידט בעלת המותג ShicooJewelry - התכשיטים עשויים בעיקר מחומר פרספקס בחיתוך לייזר, אני עוד אספר לכן עליה וגם מבטיחה לכן הפתעה שווה ,תמשיכו לעקוב, זה ישתלם, יש לה פריטים מיוחדים כמו שאני אוהבת. כמעט מגיעה


עם נועה היפה שלי

עמודי שלמה ממש מאחורי הפטריה 

כמה תמונות שצולמו במלון עם אאוטפיט שיקי, סריג, גרביון ומגפוני קטיפה, כמובן עם התיק והשרשת.הכרתם שתי מעצבות ישראליות, כל אחת מוכשרת מאוד בתחומה ,  
ראיתם את אחד המקומות המופלאים בארצינו  ומה צריך עוד.

נשים יקרות מי שעדין לא  הצטרפה לדף הפיסבוק שלי מוזמנת 
                        www.facebook.com/LimorsFashionBlog?ref=hl

                        וכמובן לחשבון האינסטגרם 
instagram.com/fashionlimor

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה