17 ביוני 2014

הגרה בעיר התחתית בחיפה
שלום לכולם,

יש לנו עוד סיבה מצוינת להגיע לעיר התחתית בחיפה, רשת האופנה הגרה פתחה סניף נוסף בחיפה , בנוסף לסניף הותיק על ציר מוריה שרובינו מכירות . מה שחשוב לדעת שבסניף החדש יש מחלקת עודפים במחירים מצוינים.

הגרה היא רשת גדולה וותיקה בארצינו עם קהל לקוחות נאמן ונותנת מענה לקשת רחבה של מידות 38-54, הגזרות הן ברובן בקווים נקיים ויש דגש רב על בדים ותפירה איכותיים.

אספר לכם סוד, עד היום לא היה פריט בארון מרשת הגרה והאמת שגם מעולם לא נכנסתי אפילו להציץ בקולקציה ,אז מבחינתי זו היתה הפתעה מאוד נעימה. הוזמנתי להשקה וגילתי דברים שלא ידעתי.
תמיד חשבתי שהגרה זה רק מידות גדולות ורק גזרות רחבות ..למי שמכיר אותי כבר יודע שאני לא הכי מתחברת לסגנון , אז זהוא שלא ,יש בהגרה מהכל את הקולקציה מעצבות מגי בן דוד ואסתי  ברוך , בקולקציה יש מספר קויים מרכזיים וקולקצית קפסולה שעוצבה בשיתוף פעולה עם  הפרזנטורית רונית יודקביץ -גזרות יחודיות וטרנדיות.

היה לי העונג להכיר את רונית יודקביץ  שמובילה את הקפיין של הגרה בעונה השלישית , אישה בעלת אישיות כובשת -דוגמנית ,שחקנית אומנית...ויפה יפה. 

עם רונית יודקביץ ומגי בו דוד מעצבת המותג הגרה .צילום-שרה איקו.

אז מה ראינו ,כמו שאמרתי יש הכל , קז'ואל -ג'ינס , משחקי שחור -לבן, הטרנד הגאומטרי -מגוון צורות והדפסים,
אמא אדמה- צבעי אדמה ובגדים בהשראה של נוחות וטבעיות והרבה פרחים. 

חיתוכי בד-אהבתי

משחקים בהדפסים שחור לבן


הפרחים 
בהשקה הוזמנו לארוחת בוקר טעימה במסעדת ג'קו שם הציגה לנו הדוגמנית יאנה מספר פריטים מהקולקציה 
הבחירה שלי הבחירה שלי 

הבחירה של רונית - ללא ספק בחירה מוצלחת 

מרימים  כוסית- בהצלחה להגרה סניף העיר  התחתית 
 כמה מילים על מה שלבשתי(צולם לפני ) שמלה של הרשת יאנגה , נעלים - ניין ווסט , סגנון רומנטי וינטאז.


ולסיום תמונה של חלק המוזמנים שהגיעו לאירוע ...

צילום שרה איקו 

הסניף נמצא הרחוב נתנזון 15 בעיר  התחתית , יש כל הזמן מבצעים  וכפי שציינתי גם עודפים בהחלט שווה קפיצה . גם  אני התחדשי בשמלה יפה ועליה תקבלו פוסט חדש .

אני מזמינה אתם  להצטרף לדף הפייסבוק שלי ,ללחוץ "אהבתי" בדף זה בקישור לדף לפייסבוק ולהנות מאוד פוסטים וטיפים רבים. תגובה 1: