4 בנוב׳ 2023

אי קטן של חיוך ושפיות וביחד עורף חזק !שלום לכולם!

כאב עצום, חוסר שקט ועצבות ,כל מה שמלווה אותי ואת כולנו בימים אלה.

עבר בדיוק חודש שלם מאותה שבת שחורה של השבעה באוקטובר ,למרות הקושי העצום לעסוק ולדבר על אופנה ,החלטתי יחד עם עוד הרבה אנשים שאני רואה ועוקבת שצריך וחייבים עורף חזק וזה הזמן לעזור לעסקים הקטנים שלהם ההכנסה נפגעה בצורה משמעותית.

לדאוג לפרנסה זה הכי טבעי בעולם ולעסק ,יחד עם זאת היה לי מאוד קשה להחליט ולעשות זאת ,אולי זה יוצר רושם של לא אכפתית או רגישה אבל הבנתי שהמלחמה הזו לא תהיה קצרה וצריך חוסן ועורף חזק.

הבנתי שעכשיו בדיוק הזמן לתמוך ולפרסם את העסקים הקטנים ולא לעצור את החיים ,להשתדל להתקיים במקביל עם כל מה שאנחנו עוברים.

ביום שישי החלטתי שאני קופצת לג'סט לוקינג -מי שעוקבת בוודאי מכירה את הבוטיק שמנוהל ע"י רונית ורוני. רונית היא אישה מקסימה ,חמה חייכנית ושמחה וג'סט לוקינג הוא בוטיק אינטימי והיחס המיוחד במיוחד בימים אלה הוא ממש מרגש. הבוטיק עם מגוון גדול של פרטים צעירים ומגניבים וטווח המידות גדול :34-48.

אני מודה שמיד עלה לי חיוך גדול, בגדים יפים ואווירה טובה תמיד יוצרים אופטימיות ,הייתה הרגשה שהיא סוג של פעימת חיים קטנה, הרי חייבים להמשיך בכל העוצמה.

אני ממליצה לכם בחום ,מכל הלב לבוא לראות ולהתחדש ,יש עכשיו הנחות מדהימות על כל הקולקציה .

מ20%-50% על כל החנות ואני מבטיחה שרונית תעשה הכל לשמח אתכן .
הקולקציה של ג'סט לוקינג מאוד פרקטית ,הבגדים הם לקנות וללבוש ,קז'ואל משובח ,בדים נעימים ואיכותיים, והכל עם טוויסט ושיק שאת תצאי הכי מיוחדת.

אני נדלקתי על ז'קט הג'ינס המיוחד ,שימו לב לפרטים איזה כפתורים מיוחדים שעושים את כל ההבדל אפשר גם ללבוש או כחולצה ,הבד דק ונעים .

היה כיף להתחדש וליצור רגע של שפיות וגם לעזור לעסק קטן.

אני מעלה עוד תמונות עם חלק מהקולקציה שבחנות מגוון גדול של חולצות , גינסים שיקיים ומחטבים , גם בהם הכפתורים מככבים והכל בהנחות שוות.

הסטייל בבוטיק הוא מאוד שיקי ,צעיר ומגניב ,תתלבשו ג'סט לוקינג ואני מבטיחה לכן הרגשה נפלאה!


הבוטיק פתוח כל יום מ10:30 -16:30

בשישי 10:-14:00

מוריה 33 חיפה

ממש ממש ממליצה סופר שווה!!

.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה