10 באוק׳ 2020

סדרת Supreme OR סדרת אנטי אייג'ינג חדשה של דוקטור עור !שלום לכולם!

עור הפנים תמיד יהיה החשוב לנו ביותר,  לכן אני דואגת לטפח ולהשתמש במיטב המוצרים.
אם הגיל העור עובר הרבה שינויים ,חשיפה לשמש ,התבגרות לחצים יומיומיים ולכן חובתינו להוסיף לשגרת הטיפוח 
מוצרים יעודיים, והכוונה למוצרי אנטי אייג'ינג ,מוצרים שיש בהם ריכוזי קלוגן גבוה שמעניקים לעור הפחתה במראה הקמטים.

אני מאוד נהנתי ונהנית לשתמש בסדרה החדשה של דוקטור עור -זו סידרה של מוצרי אנטי אייג'ינג עם רכיב ייחודי להפחתת מראה הקמטים העמוקים ולהחלקת מראה העור.
אין ספק שעם הגיל המתבגר העור הרבה פחות גמיש, מאבד מהברק שלו ואף מופיעים כתמי פיגמנצטיה.
הבעיה העיקרית שקצב יצור הקולגן שתפקידו העיקרי והחשוב לתת לעור גמישות מואט באופן טבעי, וככל שהזמן עובר התהליך מואץ יותר.
על בסיס תובנות  אלה ,מותג הדרמו קוסמטיקה דוקטור עור שפותח על ידי רופאי עור מרחיב את מגוון המוצרים ומשיק את סדרת SUPREMR OR עם רכיב יחודי להפחתת מראה הקמטים העמוקים .
דוקטור עור מציגה סדרה בעלת רכיב הפטנט OxyForce® המסייע בהעלאת ריכוז הקולגן בעור ב- 85%*!
המוצרים של דוקטור עור פותחו כדי להילחם בכל הנזקים שאקולוגים והפיזיולוגים של העור והם מותאמים לעור רגיש ולאקלים הישראלי. מיועדים לגילאי 55+ אך גם נשים צעירות יותר שחשות שעור הפנים זקוק לטיפול רציני, מוזמנות להשתמש במוצרי הסדרה.

מסדרת המוצרים:

קרם עיניים אנטי אייג'ינג עם פטנט ה- ®BEAUTIFEYE למראה עפעפיים מורם!
קרם עיניים אנטי אייג'ינג לעור בוגר המעניק לחות ומסייע "להרים", לחדש ולמצק את מראה העור סביב העיניים, בזכות רכיב הפטנט BEAUTIFEYE® אשר הוכח מחקרית שהינו מסייע למראה עפעפיים "מורם", להפחתת מראה עיגולים שחורים ולצמצום קמטים סביב העיניים.
מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (30 מ"ל). 

קרם יום אנטי אייג'ינג- במרקם עשיר לעור הפנים ולצוואר, לכל סוגי העור, בעל 20SPF. הקרם מפחית את מראה הקמטים, מעניק מראה עור מוצק וחלק, מגן עליו מנזקי הסביבה ומעניק לו לחות וחיוניות. גם קרם זה, מכיל את רכיב ה- OxyForce®, רטינול וחומצה היאלורונית. בנוסף הקרם מכיל תמצית עלי אלוורה ותמצית קמומיל התורמות להרגעת העור וכן תמצית תה ירוק המסייעת בהגנה על העור מנזקי הסביבה.
מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (50 מ"ל).


קרם לילה אנטי אייג'ינג- במרקם עשיר, לפנים ולצוואר. משקם את מראה העור ומעניק לחות והזנה אינטנסיבית לאורך שעות הלילה. הקרם פועל לחידוש מראה העור, מסייע לצמצום קמטים עמוקים, למיצוק העור ומסייע להענקת מראה עור צעיר יותר. מכיל את רכיב ה- OxyForce®, רטינול, חומצה היאלורונית וויטמין C. בנוסף הקרם מכיל קולגן ואלסטין שהינם חלבונים המהווים חלק ממבנה העור ומעניקים לו מיצוק וגמישות. מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (50 מ"ל).

סרום אנטי אייג'ינג- סרום לחות והזנה לפנים ולצוואר. הסרום מסייע לחידוש העור, להפחתת מראה הקמטים ולהענקת מראה עור פנים חלק ומוצק יותר. מכיל את רכיב ה- OxyForce®, רטינול, חומצה היאלורונית, שמן נר הלילה המחזק את מרקם העור ומעניק רכות, שמן זרעי ענבים ושמן קוקוס לתחושת עור רך וחלק יותר. מחיר מומלץ לצרכן: 219.90 שקלים (30 מ"ל).

אני התנסתי בשני מוצרים , קרם העיניים שמגיע בשפורפרת ,הוא מאוד סמיך ומרוכז ,כבר אחרי מספר פעמים הרגשתי פחות נפיחות באיזור העיניים.
בנוסף קרם היום בעל ריח מאוד עדין ונספג בצורה טובה מאוד ,העור רווי לחות ונעים למגע, ממליצה מאוד.אתר של החברה https://www.dr-or.co.il/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה