31 באוג׳ 2019

להכיר את הסיפור מאחורי כל אומן - בסיור אופנה ותרבות .

שלום לכולם!

מאז שהבלוג קיים היתה לי הזכות להכיר הרבה מעצבים מתחומים שונים באופנה, בגדים , תכשיטים, תיקים ונעליים.
אני מאוד נהנית להכיר מקרוב ולשמוע את הסיפור שלהם, הרי לכל אחד יש את הדרך והסיבה שבזכותה הוא התחיל לעסוק בתחום, ובדרך כלל היא לא שגרתית .
ענתי אחותי, כמידי שנה מגיעה לארץ ואני תמיד מנסה לעשות איתה איזו שהיא פעילות שקשורה כמובן לאופנה ואומנות שהיא גם מאוד אוהבת (היא המוכשרת שביננו היא יוצרת ואני רק קונה)
החלטתי שנלך לסיורי אופנה ותרבות שעורכת זויה המקסימה. 
זו היתה החלטה מאוד חכמה , נהנינו מאוד. זויה לקחה אותו לבקר במגוון מקומות שונים ומעניינים ביפו , בדרך סיפרה לנו קצת על יפו ועל מיבנים מיוחדים, היא כל כך צודקת ,מרגיש לרגע שאתה מטייל באירופה  , המבנים המשופצים יפיפים וזה כיף גדול. 
 אני אספר לכם על חלק המקומות שביקרנו,אני בטוחה שזה ישאיר  לכם טעם של עוד..
עם ענתי אחותי

התחלנו  את הסיור אצל עדן חברוני -עדן היא אמנית פרצלן. הסטודיו שלה ברח' יפת 39 - הבית בו נולדה , היא סיפרה לנו את סיפור משפחתה המעניין ואת החיבור החזק שלה לישראליות שניתן לראות זאת מצוין במוטיבים שהיא בוחרת לעבודותיה , קקטוסים, בייגלה, טנקים, מימיות ..
עדן סיפרה לנו על מיצגים שיצרה שזיכו אותה בפרסים בתחרויות בינלאומיות.
היא הוזמנה להשתתף בתחרות פורצלן בינלאומית בסין ובה הציגה את פרויקט הגמר שלה מבצלאל BLACK VENOM  וזכתה עימו במקום הראשון לעיצוב פורצלן מצטיין.
היום היא  עובדת  בסטודיו שלה ביפו ומציגה בגלריות ומוזיאונים ברחבי ישראל והעולםהיא אדם מאוד מעניין ושמחתי מאוד להכיר אותה .


עם עדן בסטודיו


הקקטוסים בחוץ
  • בקבוק בושם ארס שחור
  • פרויקט גמר - בצלאל
  • זוכה מדליית הזהב בתחרות "פרנז" העולמית לעיצוב פורצלן מצטיין


תליוני הבייגלה
הגענו ל-Ezmeralda ,חנות מטריפה ומעצבת שקשה לא להתאהב בה ,מקסימה ומוכשרת כל כך-
הילה אור.
הילה תופרת את הקולקציה לבדה ,הכל עבודת יד בחנות שלה ביפו. היא סיפרה לנו שמגיל צעיר היא תמיד הכינה לעצמה את הבגדים שאף פעם לא הצליחה למצוא בחניות.
היא מעצבת ותופרת לבד, הכל כל כך מיוחד , אני מאוד אהבתי.  יש בחנות גם תיקים ותכשיטים של מעצבים אחרים. חובה להיכנס ולהכיר את הילה. 


עם הילה המשגעת 

מכנסיים מטריפות
חותלות 


עברנו משוק הפשפשים לשוק היווני ושם הגענו לסטודיו המרגש של נעמה גילה , נעמה צורפת ועורכת בסטודיו סדנאות צורפות.
לעסק של נעמה קוראים goldfinger , היא צורפת כבר קרוב ל-8 שנים , כפי  שסיפרה לנו  עסקה תמיד גם בצורפות וגם בחינוך עם בני  נוער. הקשר עם הקהילה מאוד חשוב לה לכן החליטה לפתוח בסטודיו סדנאות ולהיות חלק מהמותג Goldfinger.
נעמה היא כבדת שמיעה ,כאמא לבת כבדת שמיעה הנושא מאוד קרוב לליבי ותמיד מרגש אותי במיוחד ,נעמה בחרה להעביר את המסר שלה דרך תליונים עם שם בשפת הסימנים .
היא אמרה :"חשוב לי ליצור תכשיטים שיכולים להשפיע על החברה. שמי שעונדת אותם מייצרת אמירה שיכולה לקרב בין אנשים" אני חושבת ובטוחה שהשרשראות האלה בדיוק מעבירות את מה שנעמה רצתה להגיד, מקסים בעיני. 
בהצלחה נעמה,אני כבר רכשתי . 


עם נעמה

התכשיטים בשפת הסימנים

זויה 
את הסיור סיימנו MOLET ,הוא בית ליצירה מעץ ממוחזר.  במקום עורכים סדנאות ,המשתתפים לוקחים פסק זמן מהיום יום, ובאים ליצור ולחשוב על עיצוב ובניה של רהיט יחודי ושימושי.
הסדנאות מתאימות לאנשים בכל גיל, מגדר או עיסוק ובמרכזן מחשבה על עיצוב חלל המגורים או העבודה שלכם.
MOLET משמעו MOdulate your palLET.
MOLET מציעים דרך מחשבה חדשנית על רהיטים. דרך בת-קיימא, מודולרית ויצירתית לריהוט סביבת המגורים והעבודה, תוך שימוש משודרג במשטחי עץ שסיימו את תפקידם הרשמי.
שאפו על הרעיון , אהבתי מאוד את היצירה והאנרגיה שהיתה במקום.
טל שהיתה איתנו בסיור והיא שכנה שלי- מקסימה וצילמתי לה את התיק שקנתה באיזמרלדה

זויה מעבירה את הסיור בצורה מהנה וכיפית , הסיור מצליח להעביר את עולם האומנים ונותן להם הכרה וזה הערך המוסף הגדול בעיני.  ממליצה לכן בחום להצטרף לסיורים שלה פרטים נוספים על סיורים נוספים בדף הפייסבוק בקישור  -סיורי אופנה ותרבות


עם זויה המקסימה- תודה 


מוזמנים לאינסטגרם 


 אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה