19 בנוב׳ 2018

נפתח אאוטלט המעצבים הישראלים הראשון !! גילדת המעצבים- אאוטלט !


שלום לכולם,

אני שמחה לבשר לכם את הבשורה, יש לכל המעצבים הישראליים מקום ובית חם למכור את הפריטים מעונות קודמת וגם מהחדשות  וזאת לראשונה בתולדות האופנה הישאלית , מתחם אאוטלט המעצבים הישראלים שנמצא בדיזנוף סנטר .
המיזם נעשה בשיתוף עם גילדת המעצבים שבראשה חברתי היקרה עינת רוטפוס.
מי שעוקב אחרי בטוח מכיר את "גילדת המעצבים" אני אוהבת ומקפידה תמיד לעדכן אתכם במעצבים ישראלים וגילדת המעצבים היא פלטפורמה המאפשרת לכל מעצב ישראלי את הדרך לפרוץ קדימה, קיימת חנות בדיזנגוף סנטר שם  נמכרים הבגדים והתכשיטים באופן שוטף ,הגילדה עוזרת לאותם מעצבים להכנס לשוק האופנה, שיווק ותמיכה, וזו הזדמנות לקרוא לכל מעצב שמתחיל וגם לזה שוותיק שמעוניין בקרש קפיצה לעולם המכירות ולא יודע בדיוק איך, עינת היא הכתובת עבורו, תאמינו לי, אני מכירה אותה מצויין והיא בולדוזר רציני .
במקביל לחנות נפתח מחדש מתחם האאוטלט , במתחם המעצבים שקיים כבר 18 שנה ,המתחם הגדול מהווה במה לכל המעצבים הישראלים ויש בו מגוון רחב של פריטי מעצבים ישראלים מוכרים ואהובים לצד חדשים ומבטיחים כגון: חגית טסה, דורון אשכנזי ועוד, לצד בטקה, דינה גלאס, אסף פלג ועוד.
המחירים מאפשרים לכל אחד ואחת ליהנות מעיצוב ישראלי ברמה גבוהה ובמחיר נגיש 
,הכל בטווח מחירים של 50-300 ש"ח, במה רחבה ומכובדת למעצבים הישראלים.

בבוקר ההשקה היה דן פילץ מנכ"ל ובעלי דיזנגוף סנטר: "אנחנו שמחים ומברכים על החיבור עם גילדת המעצבים. מזה 18 שנה המקום מהווה במה למעצבים ישראליים והיה לנו חשוב לשמור על צביון זה. האאוטלט החדש מאפשר לכלל הציבור ליהנות מאופנה ישראלית, עדכנית ובועטת במחירים נגישים ואנו שמחים להוביל את התחום יחד עם גילדת המעצבים"

מבדיקה שלי יש פריטים ממש שווים וכדאי להגיע ,שמחתי מאוד לפגוש הרבה אנשי אופנה אהובים ומרוב התלהבות וקשקושים ,לא הצטלמתי מספיק להראות לכם מה יש , אתם פשוט מוזמנים להגיע .


עם אליאנה המעצבת ועליונית מנומרת בעיצובה 

שלה של המעצבת אליאנה 


גם מגי חברתי מתחדשת בשמלה של אליאנה, הזקט אסף פלג 

מהפקת האופנה 

שמלה של אליאנה -200 ש"ח


עם מגי החברה המקסימה שגם דיגמנה פה

עינת רוטפוס, מייסדת גילדת המעצבים: "בפעם הראשונה שהגעתי ליריד המעצבים בדיזנגוף סנטר נפעמתי מכמות העיצובים ומראה האופנה הישראלית שלנו בכל הדרה.
זו גאווה עצומה להקים את האאוטלט היחיד והראשון בארץ לאופנה ישראלית והסנטר הוא הפרטנר האידיאלי והפלטפורמה המושלמת עבור כך.
יותר ויותר נשים וגברים יוכלו להתוודע לאופנה הישראלית ולהינות מפריטים נעימים ואיכותיים במחירים שווים לכל כיס. זה בהחלט יסייע להפצת האופנה הישראלית שלנו ולתמיכה בעסקים קטנים ומופלאים שמייצגים את פני האופנה הישראלית בארץ ובעולם".

באירוע היתה לימור יערי צלמת האופנה המוכשרת ואיזה כיף שגם צילמה אותי וגם ביחד עם חברתי המקסימה מירב רום הכתבת של אפיפו.  


צילום :לימור יערי

צילום :לימור יערי הלוק שלי 
קישור לגילדת המעצבים http://designersguild.co.il/
ליצירת קשר ולתיאום : 0508833449
    מוזמנים לעקוב

                 
                 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה