30 בדצמ׳ 2017

יש שם הכל +ALL רשת הלוקוסט פתחה סניף בצפון

שלום לכולם,

קורה לכם שאתם צריכים דברים לבית, מתנה ליום הולדת, פריט איפור וגם קצת ממתקים.
אז במקום ללכת לכמה חנויות , ריכזו את הכל במקום אחד ,נגיש ,נוח,מסודר וגם במחירים מצויינים.
תגידו צריך יותר טוב מזה?
רשת הלואו קוסט- All+ פתחה סניף ראשון בצפון בקניון חוצות המפרץ Outlet,  הסניף משתרע על שטח של כ- 2000 מ"ר, ומציע עשרות אלפי מוצרים במגוון רחב של קטגוריות לבית, למשפחה, לילדים ועוד.
את הרשת הקימו חיים מרציאנו, , וירון קלדר , אשר חברו יחד מתוך כוונה לפתוח רשת אטרקטיבית ואיכותית שתשלב מחירים הוגנים עם שירות טוב, ניראות טובה וחווית קנייה מדהימה לכל המשפחה,

השניים מתכוונים לפתוח במהלך השנה הקרובה עוד כחמישה סניפים ברחבי הארץ.חיים חורש מנכ"ל חוצות המפרץ, ירון קלדר וחיים מרציאנו מבעלי הרשת, ומשפ' גאנם מנהלי המקום. צילום- מיקי אופק 

בין המחלקות בחנות ניתן למצוא: מחלקות הכל לבית, כלי בית, אביזרי מטבח, כלים חד פעמיים, מחלקת אירועים ענקית לימי הולדת ואירועים מיוחדים, מחלקת טקסטיל, מגוון חפצי נוי, מחלקת יצירה, מחלקת ילדים, מחלקת כלי עבודה, מחלקת חיות מחמד , מחלקת קוסמטיקה גדולה במיוחד, מחלקת אופטיקה, מחלקה מיוחדת של הכל בשקל בה ניתן לקנות מגוון רחב של מוצרים בשקל . קל מאוד להתמצא בחנות ,שילוט והכל מאוד נגיש.

נהנתי מאוד מהשקה מושקעתו וצבעונית בהפקתה של אורית שחם וולך וכמובן לפגוש חברות טובות.

תודה למיקי אופק על התמונות המקסימות. 

עם שירי אהובה חגית ,יפה אני וליאור
אסיים במילים שאמר חיים מרציאנו מבעלי הרשת
"בשביל שעסק יצליח לאורך זמן הוא צריך יסודות חזקים ואנחנו מאמינים שהיסוד העסקי החזק ביותר ליצירת רווח לאורך זמן הוא הוגנות. לכן הוגנות הוא הערך העיקרי של +ALL ביחד עם כבוד לאנשים ומקצוענות".


עקבו אחרי בפייסבוק:


ובאינסטגרם:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה