22 באוק׳ 2016

בוטיק פריזאי בלב תל אביב-נעמי

שלום לכולם!
הכל על הבוטיק של BoutiqueNoemi, נעמי יונה עלתה לארץ מבלגיה , אישה מקסימה וחייכנית ובשל אהבתה הגדולה לאופנה פתחה שני בוטיקים פריזאים ברחוב בזל בתל אביב ,היא דואגת לערוך עבורינו קניות סופר קוליות מידי תקופה קצרה ,את כל הקולקציה היא מייבאת מפריז והכל במחירים אטרקטיביים ושפויים. .
אני מצאתי שם את כל הטרנדיים העכשוויים שמתאימים לנו ולמזג האוויר שלנו ,מדדתי הרבה ,כמה מילים על מה שבחרתי , פריט מטאלי -העונה הוא בגדר חובה כל אחד למה שמתחברת ,חצאית , חולצה, תיק או צעיף..
החצאית שאתן רואות היא גם שקופה למטה עם שכבה נוספת של פפלום, אפשר להגיד שכמה טרנדים ביחד. חשוב להדגיש שיש פריט מטאלי בהופעה הוא צריך להיות ייחודי וצריך להיות מרכז ההופעה ולכן יש לשים לב עם מה משלבים אותו .
החצאית הזו היא הכי גלאם שיש ועל מנת שנוכל ללבוש אותה לא רק למסיבת סילבסטר או לאירוע מיוחד הכי מתאים שנחבר לה חולצת טי שרט שיכולה להיות לבנה חלקה ואם נרצה להיות מיוחדות אז כזו שאני בחרתי שיש בה כסף וזהב ביחד ולכן תשמש אותי פשוט לכל דבר ועוד עם אננסים אז בכלל...
יש בבוטיק מבחר גדול של חצאיות בסגנון  ובספר רב של גוונים .


אני רוצה להראות לכן איך הלוק משתנה להיות  ספורטיבי ברגע שהחלפתי את הנעליים לנעלי  סניקרס והוספתי ווסט ג'ינס
קצת התחיל להחשיך..
אפשר לנצל אותה להרבה הזדמנויות ,אני מאוד אוהבת וכל אחת תבחר את הפריט שאליו היא מתחברת.
לפניכם חמישה לוקים נוספים שלבשתי בחנות בכל אחד מהם יש את אחת מהטרנדים של עונה כל אחת תבחר את הסגנון ומה שהולם אותה, אני אוהבת הכל את זה אתם כבר יודעים .


מימין - ז'קט בומבר סאטן רוכסן. אמצעי - חולצה עם רקמות והשמאלי - שמלת ג'ינס הורסת .מטאלי כפי שכתבתי- שמלה מקסימה מקסי מטאלית,  והלוק השני -החולצה שלי עם חצאית פלסיה מטאלית .
נכון שיש חשק להגיע לנעמי , נתראה שם. 

לנעמי יש שני בוטיקים כפי שציינתי אני הייתי  בבזל 33 וממש ממול יש חנות נוספת למידות 42-52 ,נעמי פלוס.
אני ממליצה לכן לבקר תראו כמה אני נהנתי והמחירים בהחלט אטרקטיביים.

כל מה שלבשתי מBoutiqueNoemi

נשים יקרות מי שעדין לא  הצטרפה לדף הפייסבוק שלי מוזמנת
וכמובן לחשבון האינסטגרם 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה