2 באפר׳ 2016

סנדלי שורש - סימן שאתה ישראלי והמפעל שורש מהווה השראה לישראליות!!

שלום לכולם!!

שאומרים סנדלי שורש לא צריך להוסיף מילים , כולם מכירים ויודעים , לדעתי אחד המותגים שמזוהים עם ישראליות, 
ושנטייל בחול ונראה אדם  שנועל שורש יש סיכוי גובה מאוד לדעת שהוא ישראלי.
אבל מעבר לסנדלים  שכולנו מכירים אנחנו לא יודעים מה עומד מאחורי המותג , כמה גאווה והערכה יש לעוסקים במלאכה , איזו  אג'נדה מעוררת הערצה יש למקימיו  ולמנהליו ואיך נראה תהליך היצור של הסנדלים המוכרים .
את כל זה אני אספר לכם , היתה לי הזכות להיות במפגש של בלוגרים ועיתונאים ולהתארח במפעל שנמצא ממש קרוב אלי בטירת הכרמל ולהנות מבוקר מענין ,מגוון ,מהנה ומרגש שכולו שורש.
נפגשנו במפעל עם ההנהלה הבכירה מנכ"ל החברה רוני ארזי ,יאיר פרי- מנהל התקשורת השיווקית ודורית קוטרוס מנהלת המכירות והשיווק ולסיום פגשנו את האדם המיוחד שהקים וייסד את המפעל יוקי גיל הוגה הרעיון והאג'נדה ,
שורש היום מונה כ-220 עובדים שכוללת את כל מגוון קשת האוכלוסייה -עדות ,עמים ולאומים .
מייצאת ל45 מדינות בעולם ובעלת 13 פטנטים רשומים והכל %100 כחול לבן .יוקי  סיפר לנו בהתרגשות על המפעל  הוא אמר שהוא רוצה להוות מודל לחברה הישראלית בכל הקשור לרעיון הניהול של מפעל שורש ולמה הכוונה , הוא מגדיר את המפעל כשייך לתעשייה מסורתית ברמה גבוהה , המפעל דוגל בחדשנות ויחד עם זאת בערכים  .
אחת והאג'נדות של שורש שרשומה בתקנון של החברה היא תרומה לקהילה ,%5 מכל רווחי המפעל בכל שנה מופנים לתרומה לקהילה ,בעיקר לקהילה הקרובה העובדים  במפעל ואזור המגורים  הקרוב- טירת הכרמל וזה מתבטא בעזרה לנוער בסיכון , מעונות יום ,עובדי החברה...יוקי אמר כי הוא מאמין שאם  כל  המפעלים  בארץ היו נוהגים  כמוהם, הבעיות החברתיות בארץ היו נפתרות, ויחד עם זה לא היתה נפגעת הפעילות העסקית  - מעורר השראה בחלט ומאוד מרגש לפגוש אנשים מאמנים כאלה. 
הרעיון הוא ליצור ארגון בר-קיימא ,שיאפשר בטחון תעסוקתי לעובדים בו, לפי  דבריו  אדם זקוק לחמישה דברים:
להתפרנס בכבוד, קורת גג, חינוך לילדים ומזון בריא והכוונה שלו היא לספק לעובדיו את הדברים האלה זו המטרה וזה המודל עבורו . 
מנכ"ל החברה סיפר לנו על על  הייחודיות של שורש , הפטנטים שרשומים עליה, על המטרה להיות חדשני ומקצועי . שורש הוא  הסנדל היחיד בעולם שכולו עשוי גומי שמונע החלקה וגם הרעיון למכור את הסנדלים בשקית שימושית ולא בקופסה,  הנושא הירוק לסביבה מאוד קרוב ללבם. שורש מספקת סחורה בעיקר של מימיות לצה"ל וצבאות מובחרים בעולם ,צבא שוודיה , צרפת ,אנגליה וחיל הנחתים של ארה"ב.

ועכשיו  לסנדלים ,ערכנו סיור במפעל ,הבנו ראינו כיצד מרכיבים סוליה ורצועה ומקבלים את הסנדלים המפורסמות של שורש.
צילמתי הרבה , מאמינה שתוכלו  להבין את התהליך ..... 


והגענו לקולקציה, בקיץ 2016  משיקים את דגם  ה"אורבן" שהיא צבעונית ושמחה , הסנדלים  עשויים מחומר קל והוא בעל אותן תכונות חשובות של עמידות ואחיזה , הדגם  מוצא לגברים, נשים וילדים בשלל צבעים .גברים -אפור-כתום/ כחול-אפור/ירוק/ חום-ירוק – מידות 36-47. מחיר – 259 ש"ח.
נשים–  כחול-טורקיז/ חום-ורוד / כתום-טורקיז – מידות 36-42. מחיר- 259 ש"ח. 
ילדים– ירוק ענבים-כחול / כחול ים-ירוק/ סגול טרופית-ורוד/ כחול ים- ורוד- מידות 26-35 - 189 ש"ח 
ניתן להשיג את המוצרים מבית "שורש" בחנויות המטיילים, ההנעלה והספורט המובחרות. למציאת החנות הקרובה למרום מגוריך-http://source-israel.co.il/stores.
חברת "שורש" משיקה את קולקצית סנדלי UNEEK מבית KEEN האמריקאית לשנת 2016  - 
סנדל ה UNEEK מעוצב ואוורירי,אפנתי וצעיר, עשוי ממיתר אחד שארוג בין הסוליה ושתי גזרות עור שנותנות תמיכה לעקב ולחלק העליון של הרגל.

אני ממליצה להגיע לחנות המפעל שנמצאת בטירת הכרמל  , יש שם הנחות של %30 ומעלה ועודפים .
וקצת הסטייל באותו שלי באותו היום  
תשאלו אותי סטיילינג, אלה סנדלים שבעיקר מיועדים  לטיולים ולכל הישראלים הצברים שלנו , הנה דוגמה מהבית, הבן שלי שנהנה מסנדלי שורש עם הברמודה הישראלית וזה בוודאי הרבה יותר סטייל מכפכפים שאיתם אני אומרת ללכת רק לחוף הים. 

 תודה רבה על  מפגש מעניין  וחוויה מרגשת !!
אתר שורש -http://source-israel.co.il
סרט על "אות התעשיה" לחברת שורש https://youtu.be/keGvahh-EVo
מי שעדין לא הצטרפף לדף הפיסבוק שלי מוזמנת 


וכמובן לחשבון האינסטגרם instagram.com/fashionlimor


תגובה 1: