1 באוג׳ 2015

רנואר תצוגת אופנה חורף 2016!!

 שלום לכולם!

אנחנו אומנם בשיאו של הקיץ אבל לפי התאריך זה הזמן להתעדכן במה שנלבש בחורף הקרוב, וכשתראו אני מבטיחה לכם שגם תאהבו.
את הפרזנטור החדש של רנואר לא צריך להציג, יהודה לוי שלפי מה שאני ראיתי נהנה מאוד לצעוד על מסלול הדוגמנות , הוא הרגיש ממש במסיבה לפי תנועות הידיים , חגיגיה אמיתית!! 
בתצוגה הזו הציגו את הקולקציה המסחרית של רנואר,  את הבגדים שנמצא בחנויות בזמן הקרוב ובשבוע האופנה שיהיה באוקטובר נראה את הדגמים היצרתיים יותר. 


הקולקציה שנקראת A Farewell to arms (להתראות לנשק) מחולקת ל-4 קבוצות, שמשקפות  את הזרמים האופנתיים העיקריים של העשור
hello order  צבעים -זית ,כאמל ירוק וחרדל -סגנון צבאי בהשפעת מלחמת ויאטנם  . הקבוצה הזו התבססה על הרבה שילובים של מרקמים ישירות משנות השבעים. 

הקבוצה השניה hello freedom - הצבעים, בריק מוקה ובוגנדי. ילדי הפרחים והפרנזים שלהם – טרנד שלשמחתי ממשיך , שילוב של הבוהו-שיק והגלאם. פרנזים, הדפסים גרפיים מושכי עין ופרוות סינטטיות. 
 hello Youth-  הצבעים נייבי וכחול לילה. הדנים , גם הם חלק משנות ה-70 בטוטאלוקים ג'ינסיים ומגוון פריטים בגוונים כחולים עמוקים שאינם עברו שטיפה או הבהרה.
מכנסיים גבוהים ומתרחבים, חצאיות קומות. hello Serenity הצבעים- שמנת זהב שחור וזהב .הזוהר והגלאם  מתבטא בצבעוניות לבנה עם נגיעות מטאליות.
 מי שלא ראה אותי  באותו  היום  זה הלוק שלי 


אני אהבתי את הקולקציה , יש מספר פריטים שבהחלט  הייתי  מכניסה לארון הבגדים שלי.נשים יקרות מי שעדין לא  הצטרפה לדף הפיסבוק שלי מוזמנת 

וכמובן לחשבון האינסטגרם instagram.com/fashionlimor


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה